Центр оборонних стратегій

Ми обираємо для розгляду важливу проблему

Вона має бути актуальною, значущою та такою, що впливає на стан безпеки та оборони або є критичною для реформування.
1

Ми знаходимо найкращих спеціалістів

які розуміються на цій темі та можуть знайти оптимальне рішення. Формуємо колектив експертів – як із України, так і з країн-партнерів. Якщо потрібно, збираємо первинні дані. З деякими фахівцями працюємо шляхом індивідуального опитування. Експерти є авторитетними та мають бездоганну репутацію у сфері.
2

Проводимо дослідження

та узагальнюємо бачення експертів, трансформуємо їх у чітко сформульовану позицію.
3

Формуємо цільовий документ

на базі результатів дослідження. Звіт або доповідь. Такі документи є базовими продуктами Центру, що описують проблему, методологію дослідження, позицію експертів і пропонують конкретні рішення. Важливо: узагальнена колективна думка експертів є основою об’єктивності та вагомості позиції Центру. Звіт не є позицією однієї людини, це продукт кола найбільш авторитетних спеціалістів.
4

На базі документа проводиться адвокація рішень

зустрічі з представниками державної влади, країн-партнерів, НАТО, засобами масової інформації, лідерами експертної та громадської думки. Це робиться для досягнення результату – якісних державних рішень і рішень партнерів задля сильної європейської України та її перемоги. Важливо, що вся робота проводиться з дотриманням наших принципів і цінностей.
5