Центр оборонних стратегій

До уваги громадськості! Оголошується конкурсний відбір до складу Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України

06 березня 2023 року розпочинається конкурсний відбір до складу Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України.

Колеги із громадського сектору, закликаємо вас активно долучатися до участі у конкурсі! Міністерство оборони України вже має затверджене положення про антикорупційну раду.

ЦОС значною мірою був залучений до розробки положення, а наш виконавчий директор Олексій Марценюк увійшов до Комісії із забезпечення проведення конкурсу.

Звертаємо увагу, що документи для участі в конкурсі прийматимуться до 13 березня 2023 року на електронну адресу antikor@mil.ua.

Детальну інформацію щодо критерії кандидатів, умови подання документів та обмеження, щодо участі у конкурсному відборі до Громадської антикорупційної ради є за посиланням.

Наступним етапом буде процедура відкритого онлайн голосування за кандидатів до Громадської антикорупційної ради, яке відбудеться на майданчику Національного агентства з питань запобігання корупції. За його підсумками буде відібрано 15 осіб, які наберуть найбільшу кількість голосів з обов’язковим оприлюдненням інформації про результати голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.