Центр оборонних стратегій

У Києві відбудеться ІІІ Міжнародний форум Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи

З літа минулого року безпекова ситуація в Чорноморському регіоні змінилася: Сили безпеки й оборони України завдали значних втрат Чорноморському флоту рф і сприяли відновленню судноплавства та морських торговельних шляхів. Зважаючи на оновлення контексту, Експертна мережа Кримської платформи ініціювала проведення ІІІ Міжнародного форуму, в рамках якого українські та міжнародні експерти, а також державні діячі зберуться, аби оцінити поточну ситуацію, в якій перебуває Україна станом на літо 2024 року, напрацювати рішення щодо подальшого зниження російського військово-морського потенціалу та визначити підходи до відновлення економіки України за умови збереження загрози з боку Росії та її сателітів. Учасниками форуму стануть представники з понад 15 країн світу.

Подія відбудеться як складова частина Міжнародної Кримської платформи — механізму, що спрямований на деокупацію та реінтеграцію Криму, відновлення чорноморської, європейської та глобальної безпеки.

Дата: 24-25 червня  
Форма реєстрації для ЗМІ
https://cutt.ly/FeadNwmk
Локація буде повідомлена під час підтвердження акредитації.

Організатор: Експертна Мережа Кримської Платформи.

Партнери: Кримська правозахисна група, Центр оборонних стратегій, Меджліс кримськотатарського народу, Представництво Президента України в АР Крим, Медіацентр Україна.

У заході візьмуть участь
 представники Верховної ради України, Міністерства оборони України та Міністерства Закордонних справ України, РНБО, незалежні експерти, представники міжнародних аналітичних центрів, неурядових організацій, представники дипломатичного корпусу країн-учасниць Міжнародної Кримської Платформи та академічної спільноти.

Програма конференції

Перший день

  • Панельна дискусія “Правосуддя для Криму: уроки минулого для справедливого майбутнього”
  • Панельна дискусія “Перезавантаження світової санкційної політики щодо росії з урахуванням позитивного та негативного досвіду двох років великої війни”
  • Панельна дискусія “російська збройна агресія проти України та включення корінних народів до миробудівничого процесу”


Другий день

  • Панельна дискусія “російська агресія як каталізатор формування нового світового порядку”
  • Панельна дискусія “Економіка та війна: соціально-економічний розвиток прикордоння чорноморського регіону”
  • Панельна дискусія “Стратегія культури в умовах війни в Україні: виклики збереження спадщини”
  • Панельна дискусія “(НЕ)ВИДИМИЙ Крим: про що пишуть іноземні медіа”