Центр оборонних стратегій

Названо точну кількість жертв окупантів у Бучі та околицях

Голова Нацполіції показав Надзвичайному і Повноважному Послу США в Україні місця Бучанської різанини та заявив, що у цьому районі було закатовано понад тисячу мирних жителів.

Про це повідомляє МВС України на Facebook-сторінці.

Зазначається, що частину військовослужбовців РФ, які перебували в Бучі та навколишніх населених пунктах, уже встановлено, їм оголошено підозру у злочині. Наразі встановлюються особи інших окупантів з цих підрозділів.

“Всього на місці цього поховання перебувало 116 тіл. Більшість – чоловіки. Частина загиблих мали кульові поранення, мінно-вибухові ушкодження, і частина тіл, які згоріли. Всього по району Бучі загинуло 1137 осіб, безпосередньо у місті Буча – 461 людина”, – повідомив Голова Нацполіції.

Серед загиблих у братській могилі правоохоронці також виявили тіло вбитого поліцейського, який займався евакуацією мирних мешканців з Бучі.

“Найголовніше – на сьогодні ми встановили підрозділи, які перебували на території району та міста Бучі: шість батальйонних тактичних груп десантних сил РФ та одна механізована бригада. Зараз встановлюємо прізвища всіх військовослужбовців. Частину ми вже встановили. 13 підозр уже підготовили: два чоловіки – військовослужбовці росгвардії, 11 – військовослужбовці збройних сил рф. 10 проектів підозр передали в Офіс Генерального прокурора”, – зазначив Ігор Клименко.

За словами Посла Бріджит Брінк, США продовжать підтримувати Нацполіцію у процесі документування воєнних злочинів РФ на території України.

“Я вражена побаченим і хоробрістю ваших людей. І мені дуже приємно співпрацювати з поліцією. Ви робите неймовірне. Крім того, я дуже ціную підтримку, яку ви надаєте мені та моїй команді як Національна поліція України. Ми продовжимо підтримувати вас”, – заявила вона.

Джерело: Апостроф