Центр оборонних стратегій

Путін назвав керівництво України “зграєю наркоманів та неонацистів”

Президент країни-агресора Володимир Путін перед своїм народом називає керівництво України “зграєю наркоманів і неонацистів”, а українських патріотів, які захищають свою Батьківщину від росіян, – “націоналістичні формування”.

Джерело: мова Путіна на оперативній нараді з членами Ради безпеки, Telegram “РИА Новости”

Деталі: Говорячи про перебіг “спецоперації в Україні”, російський президент дав “високу оцінку” діям російської армії, назвавши їх “героїчними”.

При цьому Путін заявив, що “основні зіткнення” російської армії на території України “відбуваються не з регулярними українськими військами, а з націоналістичними формуваннями, які несуть відповідальність за геноцид на Донбасі”.

Путін переконує свій народ у тому, що “націоналістичні елементи, впроваджені до складу регулярних українських частин, не тільки підбурюють їх до надання збройного опору, але по суті відіграють і роль загороджувальних загонів”. 

Після нападу російської армії на міста України Путін стверджує, що “бендерівці та неонацисти” виставляють важке озброєння, у тому числі системи залпового вогню, “прямо в центральних районах великих міст, включаючи Київ і Харків”, щоб викликати “удар у відповідь російських комплексів за житловими кварталами”.

І все це, заявив Путін, відбувається “за рекомендацією американських радників”.

Пряма мова Путіна: “Ще раз звертаюся до військовослужбовців Збройних сил України: не дозволяйте неонацистам і “бендерівцям” використовувати ваших дітей, дружин і старих як живий щит. Беріть владу в свої руки. Схоже, нам з вами буде легше домовитися, ніж із цією зграєю наркоманів та неонацистів, яка засіла у Києві та взяла в заручники весь український народ”.

При цьому перші півроку каденції Зеленського Путін йшов з ним на контакт, а пізніше відмовляв у прямих переговорах у “нормандському форматі”.

Джерело: Українська правда