Центр оборонних стратегій

Толстой назвав Україну “частиною великої Росії” і закликав вішати на ліхтарях “купку негідників”.

Віцеспікер Державної Думи Росії, який очолює делегацію країну-агресора в Парламентській асамблеї Ради Європи, вважає, що “купку людей, які захопили владу (в Україні), потрібно повісити на ліхтарях”. Також він назвав нашу країну “частиною РФ”.

Таку заяву Петро Толстой зробив в ефірі пропагандистського телеканалу “Росія-1”. На неї у Twitter звернув увагу журналіст, представник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Денис Казанський (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Насправді ми один народ, як сказав президент. Проблема тільки в купці негідників, які антиконституційним шляхом там захопили владу. Ось їх треба перевішати на ліхтарях. А Україна – це, безумовно, частина нашої великої Росії”, – сказав Толстой.

Казанський прокоментував його виступ так: “А потім вони дивуються, чому ж в Україні їх так не люблять”.

Вице-спикер российской Госдумы Петр Толстой заявил, что Украина – “часть великой России”, а тех политиков, кто с этим не согласен, назвал “кучкой негодяев”, которых надо “перевешать на фонарях”.

А потом они удивляются, почему же в Украине их так не любят pic.twitter.com/RclMXPcWHZ— Денис Казанський (@den_kazansky) July 8, 2021

Також промова представника держави-агресора обурила користувачів мережі, деякі з них – родом із Донбасу.

“Один народ” із ким? Я з Донецької області, і я українець”, – пояснив один із них, пославши Толстого на три букви.

Інші також пригадали слова нардепа від “Європейської солідарності” Олексія Гончаренка: “У себе там може ти граф Толстой, а у нас ти… простий”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Толстой не раз ображав Україну, а також інші країни, що постраждали від російської агресії. Так, нашу країну і Грузію він назвав “злісними інвалідами”, які існують тільки завдяки Росії.

Джерело: OBOZREVATEL