Центр оборонних стратегій

Аліна Фролова про наслідки для міжнародної безпеки до яких призвела незаконна спроба анексії Криму

13 грудня заступник Голови Правління Центру оборонних стратегій Аліна Фролова взяла участь у дискусії “Деокупація Криму та побудова регіональної архітектури безпеки”, а саме у першій панелі “Наслідки спроби анексії Криму Росією для міжнародної безпеки. Діяльність Кримської платформи”, яка відбулася у Ризі.

Перша панель була присвячена питанням наслідків окупації Криму росією для регіональної та міжнародної безпеки, а також питанням механізмів майбутнього розвитку півострова після його деокупації. Під час панелі учасники також обговорили важливість безпеки Чорноморського регіону для безпеки Європи та світу.

У своїй доповіді Аліна Фролова доповіла про наслідки для міжнародної безпеки до яких призвела незаконна спроба анексії Криму, важливості регіону Чорного та Азовського морів для безпеки Європи та світу в цілому та бачення майбутньої безпекової конфігурації в регіоні після деокупації Криму та акваторій Чорного і Азовського морів.

Спікерами панелі також виступили Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Латвії, помічник Генерального секретаря НАТО (2020-2023) Байба Браже, Голова “Центру Північної оборонної політики” та Міністр оборони Латвії (2019-2022) Артіс Пабрікс.Модератором панелі виступив керівник редакції порталу оборонних новин «Sargs.lv» Міністерства оборони Латвії.