Центр оборонних стратегій

Центр оборонних стратегій спільно з RUSI – Royal United Services Institute for Defence and Security Studies, Foreign Policy Council “Ukrainian Prism”, ERIC провів воркшоп “Забезпечення безпеки України, побудова євроатлантичної безпеки”

13 травня в Берліні Центр оборонних стратегій спільно з RUSI – Royal United Services Institute for Defence and Security Studies, Foreign Policy Council “Ukrainian Prism”, ERIC та за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” провів воркшоп “Забезпечення безпеки України, побудова євроатлантичної безпеки”.

На заході зібралися представники урядів, міжнародних організацій з Європи та Північної Америки та аналітики для обговорення критичної ролі довгострокової безпеки України для стабільної Європи, особливо з огляду на постійні загрози з боку російської федерації.

Учасники вивчили потенціал та обмеження двосторонніх угод про безпеку між Україною та різними країнами. Також розглядалися шляхи посилення євроатлантичного співробітництва та побудови більш стійкої стратегії спільного стримування російської агресії.

Ми дякуємо всім учасникам за цінні виступи та сподіваємося на подальшу співпрацю у досягненні безпечного майбутнього України та євроатлантичного співтовариства.