Центр оборонних стратегій

Експертна мережа Кримської платформи представила План заходів на 2022 рік

16 грудня Міністерство закордонних справ України спільно з Фондом Східна Європа провели зустріч з міжнародними донорами.

Учасниками події стали представники закордонних дипломатичних місій країн та організацій-учасниць Кримської платформи, міжнародних благодійних фондів та програм донорської допомоги.

Експертна мережа Кримської платформи презентувала План заходів на 2022 рік, пріоритетні напрями аналітичних досліджень та заходів міжнародної адвокації.

Генеральний директор Політичного директорату МЗС України Петро Бешта висловив сподівання, що інформаційні зустрічі з міжнародною донорською спільнотою стануть регулярними та перетворяться на постійно діючий майданчик для представлення планів, реалізованих проектів та досягнень Експертної мережі Кримської платформи.

Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях закликав міжнародних партнерів долучатися до фінансової та інституційної підтримки аналітичних досліджень та заходів Експертної мережі.

Від Експертної мережі у заході взяли участь Ольга Скрипник (група «Права людини та міжнародне гуманітарне право»), Валентина Самар (група «Політика невизнання та санкції»), Аліна Фролова, (група «Безпека та свобода судноплавства»), Євген Хлобистов (група «Економічні та екологічні наслідки окупації Криму»), Андрій Щекун (група «Гуманітарна політика»), Ескендер Барієв, група («Відновлення прав корінних народів Криму») та Ельміра Аблялімова-Чийгоз (група «Культурна спадщина»).

Довідково: Кримська платформа – міжнародний консультаційно-координаційний формат, створений у розвиток ініціативи Президента України і спрямований на підвищення ефективності міжнародного реагування на триваючу тимчасову окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим загрозам, посилення міжнародного тиску на Кремль, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні.

Більше про діяльність Кримської платформи — за посиланням: https://crimea-platform.org/