Центр оборонних стратегій

Нову дату, яку Путін визначив для захоплення всієї Донеччини, буде провалено – Андрій Риженко

Новий термін захоплення окупантами усієї Донецької області України – до 15 вересня – нереалістичний для російської армії. Це “завдання” диктатора РФ Володимира Путіна буде провалено.

Впевненість у цьому висловив експерт Центру оборонних стратегій Андрій Риженко. Він прокоментував поточну військову обстановку в ефірі телеканалу “Апостроф TV“.

Експерт пояснив, що армія країни-агресорки буде обмежена у своїх бойових діях в осінньо-зимовий період. Тому глава РФ і вибрав дату в середині вересня.

Нині Путін безпосередньо спілкується з командувачем “спецоперації”, який на території України. Шойгу та Герасимов зараз трохи відійшли убік”, – розповів Риженко.

На його думку, встановлення нового терміну захоплення Донбасу було ініціативою саме російського президента.

“Вони розуміють: як тільки погіршаться погодні умови, це зробити буде дуже важко. Потрібно вести проміжний облік того, щоб доповісти громадянам РФ, що досягнуто і які “перемоги”. Для цього, я думаю, встановлено цю дату (15 вересня), але вона вкотре буде провалена, тому що перспективи наступу РФ на сході фактично ніякі“, – сказав експерт.

Він упевнений у цьому, незважаючи на те, що загарбники активізувалися на сході України й перекидають туди свіжі сили.

Нагадаємо, раніше РФ планувала вийти на адміністративні кордони Донецької області до кінця серпня, але Збройні сили України завадили окупантам.

Джерело: Obozrevatel