Центр оборонних стратегій

Представники Центру оборонних стратегій взяли участь в закритій зустрічі G7 “Назустріч Вашингтону: нова архітектура безпеки для України та Європи”

15 травня у Брюсселі відбулася закрита зустріч G7 “Назустріч Вашингтону: нова архітектура безпеки для України та Європи”, яку провели Центр оборонних стратегій разом із Міжнародний фонд “Відродження”, International and EU Sanctions Platform, WorldUA та Місією України при НАТО (Mission of Ukraine to NATO).

Захід мав на меті створити спільне бачення між українськими експертами та експертами G7 щодо вирішення ключових геополітичних питань, адже зрозуміло, що результат війни вплине не тільки на безпеку Європи, але й підкреслить глобальну позицію Заходу та інших країн, які у своїй політиці активно декларують принципи демократії та свободи.

Учасники обговорили низку питань, пов’язаних із важливістю підтримки інтеграційних процесів України до НАТО та необхідністю комплексної співпраці з партнерами напередодні Вашингтонського саміту. Також розглядалися стратегії трансатлантичної спільноти щодо дотримання санкційної політики проти Росії як фундаментального методу зменшення її боєздатності.

У рамках зустрічі Центр оборонних стратегій презентував аналітичну довідку та позиційний документ щодо бачення стратегій перемоги України.