Центр оборонних стратегій

Відсутність міжнародної уваги до дій російських окупантів у Криму призвела до поширення цих негативних практик і на решті окупованих територій – Аліна Фролова

Цього року до Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи приєдналось представники 15 країн, що свідчить про високий інтерес до теми Криму та Чорного моря.

Про це під час відкриття Форуму сказала Аліна Фролова, координаторка Безпекового треку Експертної мережі Кримської платформи, Заступниця голови Центру оборонних стратегій, заступниця міністра оборони України (2019 – 2020).

“Нам дуже довго треба було доводити, що Крим є на карті світу, це Україна і йому треба приділяти значну увагу. Повномасштабне вторгнення продемонструвало, що відсутність уваги міжнародної спільноти до порушень прав людини та всіх незаконних дій окупаційної влади у Криму призвело до того, що росіяни поширюють всі негативні практики на інших територіях, які вони окупували чи намагаються окупувати”, – сказала вона.

Аліна Фролова наголосила, що боротьба за свободу та незалежність України – це тривалий марафон, на якому треба докласти багато зусиль, щоб ні тема Криму, ні тема Чорного та Азовського морів не зникла з порядку денного: “Вже зараз треба думати, як буде влаштований світовий порядок та порядок в Україні після перемоги”.