Центр оборонних стратегій

Андрій Юсов, ГУР: “Від початку вторгнення вдалось повернути майже 2500 полонених захисників та захисниць”

“Попри Женевські конвенції, які зазначають, що повернення полонених відбувається після завершення бойових дій, Україна не чекає перемоги, не чекає завершення війни, а повертає вже зараз. Від початку повномасштабного вторгнення майже 2 500 полонених наших захисників і захисниць вдалося повернути. Це серйозні цифри, але, тим не менше, роботи треба зробити ще дуже й дуже багато”.

Чому у багатьох людей, які знаходяться в полоні, формально є статус “безвісти зниклий”? Та як сьогодні проводиться робота щодо повернення українських захисників з полону?

У новому епізоді подкасту “(не) Безпечна країна”, з його незмінною ведучою Аліною Фроловою, говоримо про повернення українських військовополонених, роботу Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, а також про тактику росіян в обстрілах столиці України, про запаси та ракетний потенціал рф, про легіон “Свобода росії”, конфлікти всередині рф, про Білорусь та Лукашенка, про діяльність ГУР.

Розмова з Андрієм Юсовим – представником Головного управління розвідки Міноборони України, керівником робочої групи з питань взаємодії зі ЗМІ і родичами полонених захисників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Джерело: Українська правда